فروش آب معدنی ۷۰ هزار تومانی در ایران +عکس

0
1484
Loading...
graphicstock.com

فروش آب معدنی ۷۰ هزار تومانی در ایران +عکس

آب معدنی ۳۰۰ میلی لیتری کوهای آلپ فرانسه با بسته بندی به صورت افشانه (اسپری) به قیمت ۷۰ هزار تومان در ایران به فروش می‌رسد.

اینجا ایران است محلی برای فروش کالایی که شاید در کشورهای پیشرفته و توسعه‌ یافته اروپایی نیز کمتر برای فروش محل عرضه داشته باشند. پذیرا بودن کالاهای لوکس باعث شده که برخی از کشورهای پیشرفته مانند فرانسه در کنار فروش کالا و خدمات خود برخی از کالاهای کم‌ارزش خود را با بسته‌بندی لوکس در ایران به فروش برسانند.

از فروردین ماه امسال توزیع دو برند آب‌ معدنی و آشامیدنی فرانسوی با قیمت‌های7 تا 40 هزار تومانی در بازار آغاز شده است و دبیر انجمن مربوطه فروش این محصولات را غیرقانونی و قاچاق دانسته است.

بنا بر این گزارش، در روزهای اخیر برند دیگری از آب‌معدنی به‌صورت افشانه (اسپری) درمکان‌های لوکس به فروش می‌رسد و برای آن بازاریابی می‌شود.

یکی از مکان‌هایی که برای تبلیغ و فروش این محصول در تهران اقدام می‌شودمجموعه ورزشی انقلاب است که فروشنده یا نمایندگی احتمالی این برند در کنار مسیر پیاده‌روی ورزشکاران اقدام به فروش می‌کند.

فروشنده این محصول گفت: این آب از کوه‌های آلپ فرانسه به ایران آمده است تا پوست شما هنگام ورزش کردن شاداب بماند و طراوت خود را حفظ کرده وچروک نشود.

Loading...

وی درباره چگونگی این امر افزود: فقط کافی است که این محصول ارزشمند را روی پوست خود اسپری کنید تا رطوبت پوست شما حفظ شود.

این فروشنده در پاسخ به اینکه مگر آب‌ لوله‌کشی خودمان نمی‌تواند رطوبت پوست را تامین کند، با ناراحتی جواب می‌دهد که خوب این آب از فرانسه آمده و خارجی است.

بنا بر این گزارش، در تبلیغ اسپری آب فرانسوی عنوان ضد حساسیت قید شده و در کمال نا باوری به قیمت 70 هزار تومان برای هر 300 میلی‌لیتر فروخته می‌شود، هرچند که این چند میلی لیتر آب، در مکان های دیگری به قیمت 40 تا 50 هزار تومان نیز به فروش می‌رسد.

 

منبع:تسنیم

Loading...

جواب دهید

نظر دهید
لطفا نام خود را وارد کنید