سحر قریشی برای پرسپولیسی ها کری خواند + عکس

0
6808
Loading...

سحر قریشی و کری خواندن برای پرسپولیسی ها !

در مراسم افتتاح کافه جواد رضویان چهره های مطرحی از هنر و سینما حضور داشتند.
(جدیدترین عکس و پست های اینستاگرام سحر قریشی)

رضویان به واسطه سال ها حضور در ژانر کمدی جایگاه ویژه ای در میان چهره های مطرح حوزه هنر و ورزش دارد. در مراسم افتتاح کافه او افرادی همچون محسن مسلمان، امیرحسین صادقی، سحر قریشی، شهره سلطانی و خیلی های دیگر حضور داشتند.

در حالی که در افتتاحیه کافه او بازار کری پرسپولیسی ها و استقلالی ها داغ بود. مانند این تصویر. هر چند در میان این چهره های سرشناس تنها سحر قریشی است که برای هواداران تیم رقیب کری خوانده آن هم با نشان دادن عدد چهار.

(سحر قریشی و کری خونی برای پرسپولیسی ها)

سحر قریشی – بیوگرافی و زندگینامه سحر قریشی به همراه کارنامه هنری سحر قریشی

 نام:سحر

Loading...

نام خانوادگی:قریشی

سحر قریشی

تاریخ تولد:1366/10/6

محل تولد :تهران

(عکس های سحر قریش )

سحر قریشی در ششمین روز از دی ماه سال 1366 در تهران متولد شد. او بازیگر سینما و تلویزیون است و بازیگری را با فیلم سینمایی لج و لج بازی آغاز کرد.

کودکی سحر قریشی

 سحر قریشی تنها یک برادر دارد و رنگ های مورد علاقه اش مشکی ، آبی و قرمز است  طرفدار دو آتیشه استقلال است.

سحر قریشی طرفدار دو آتیشه استقلال

سحر قریشی دوست دارد هر چه زود تر به اوج برسد و این آینده را برای خود پیش بینی میکند. برای قریشی نوع پوشش و لباس خیلی اهمیت دارد . او حسین سهیلی زاده را مانند پدرش دوست دارد.

 

(سحر قریشی و همسرش امید علومی)

 

ماجرای ازدواج سحر قریشی و امید علومی

سحر قریشی چند هفته قبل در برنامه دید درشب در پاسخ به سوالی درباره نسبتش با امید علومی گفت :من به هر حال در شرایطی نیستم که تنها بخواهم به زندگی ام ادامه بدهم ، البته من امید را از قبل می شناختم ولی الان درمرحله نامزدی آن هم به صورت محرم برای آشنایی بیشتر با هم هستیم.

فعالیت هنری سحر قریشی

او در سال 1388 با بازی در فیلم لج و لجبازی به تهیه کنندگی آقای زبر دست و کارگردانی سیدمهدی برقعی وارد عرصه سینما شد. سحر قریشی توسط سارا خوئینی ها برای بازی در این فیلم انتخاب شد که سرآغاز ورود سحر قریشی به سینما و تلویزیون شد.

منبع:افتاب نیوز-نمناک

Loading...

جواب دهید

نظر دهید
لطفا نام خود را وارد کنید